צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
"אופרה מתחילה זמן רב לפני שהמסך עולה ומסתיימת הרבה אחרי שהוא יורד; היא נוצרת בדמיוני, הופכת לחיי ונשארת חלק מהם הרבה אחרי שאני עוזבת את בית האופרה." מריה קאלאס
 

אירועים באופרה

 
Events הוא מתחם אירועים ענק הממוקם באשדוד, וכולל 3 אולמות אלגנטיים, המעוצבים בסגנון אירופה הקלאסית. העיצוב המרשים מעניק תחושה של אירוע יוקרתי, שלקוח מתקופת הנשפים באירופה. עם זאת, כל האולמות מצוידים באמצעים הטכנולוגיים החדישים ביותר, שמאפשרים לנו לארגן עבורכם חגיגה צבעונית, מלאה בתכנים, צבעים ואפקטים מרשימים.

המתחם הינו חלק מהנוף האורבני, והוא כולל גן מודרני ומעוצב, גן Bass, שבו נערכות חופות וקבלות פנים של האירוע. במתחם פזורים דוכני אוכל ופינות ישיבה מעוצבות. כל האלמנטים משתלבים יחדיו בצורה הרמונית, ויוצרים סביבה נעימה ונוחה לקבלת הפנים ולחופה, שהיא שיא האירוע.

כמו כן, כולל המתחם שלושה אולמות אירועים מעוצבים:
Tenor – מיועד עבור 800 אורחים.
Sopran – מיועד עבור 480 אורחים.
Alt – משמש לאירועי בוטיק אינטימיים או לקבלת פנים של אירוע.

בכניסה מקדם את פני האורחים שלנו הפואיה שלנו, Bariton, המעוצב באלגנטיות וכולל פינות ישיבה נוחות ובר אלכוהול עשיר.

כמו כן, לאורך כל האירוע, אנו מעמידים לרשות בעלי השמחה סוויטה מפוארת, ובה שמפניה, פירות העונה ופטיפורים, שהוכנו באהבה רבה על ידי השף-קונדיטור שלנו, דויד ועקנין.
 
 
 

מביאים אליכם את הקדמה

 
אנו צועדים ברגל אחת עם הטכנולוגיה, ולכן ציידנו את כל האולמות והמתחמים שלנו בציוד הגברה ותאורה איכותי, שמאפשר לכם להקרין את כל הסרטים והתמונות שתרצו. האמצעים הטכניים המתקדמים פותחים בפניכם עולם שלם של אפשרויות בהתייחס למראה ולקצב של האירוע שלכם, ולכן אתם יכולים להשפיע על האירוע שלכם, ולהגשים את כל חלומותיכם.
 

מלווים אתכם יד ביד

 
הצוות המקצועי שלנו בעל ניסיון עשיר ביותר, והוא מלווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון, מסייע לכם לבנות את הקונספט של האירוע, ולהימנע מטעויות אפשריות. אנו מגייסים את כל הידע והניסיון שלנו כדי להבטיח את הצלחת האירוע שלכם.
 

סעודת פאר

 
התפריט של האופרה מושפע מהמטבחים הקלאסיים של אירופה, ובמקביל, הוא מתאפיין בניחוח מודרני וחדשני. השף אלכס מוזיקנטסקי מנצח על המטבח שלנו, ודואג לשילוב מושלם של טעמים ולמראה מעורר תיאבון של כל צלחת שעוזבת את המטבח שלנו. מעבר לזאת, אנו מעסיקים שף-קונדיטור מיוחד, דויד ועקנין, שיודע לפנק אתכם בשלל מאפים וקינוחים, שהם לא פחות מיצירת אומנות. כלי האוכל שלנו נבחרו בקפידה, והמראה האסתטי והייחודי שלהם תורם רבות לנראות היוקרתית של האירוע.
 
בואו להכיר את Opera Events! התקשרו אלינו וקבעו פגישת היכרות: 053-4363061.
 
 
 
 
גן אירועים באשדוד